O nás:

 

Fungujeme prostredníctvom internetovej prezentácie, kde si môžte vybrať náš výrobok a po akceptovaní naších cien Vám predložíme naše vzorky priamo na mieste budúcej montáže. Pri otázkach sa môžeme stretnúť v showroome, alebo na fakturačnej adrese no iba po telefonickom dohovore.

Ako to funguje, keď spolu začneme spolupracovať:
1) Na našej stránke si vyberiete približne markízu, ktorá by sa vám pocitovo najviacej hodila.
2) Vypíšete formulár na cenovú ponuku markízy a my Vám obratom pošleme predbežnú cenu.
3) Ak ste s cenou za markízu spokojný, tak nám zavoláte a dohodneme si termín zamerania markízy. Na miesto realizácie príde technik, ktorý všetko vysvetlí a zameria.
***
4) Pri zameraní si vyberiete presný typ markízy. Technik vypracuje konečnú cenovú kalkuláciu na mieste. Ak Vám bude vyhovovať tak spoločne spíšeme zmluvu o dielo. Od tejto chvíle je zákazka záväzná pre obe strany.
5) Zákazka je uzavretá až po zaplatení zálohy vo výške 50% z dohodnutej ceny. V zmluve si určíme termín dodania zákazky.
6) Po obdržaní markízy Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termí montáže.
7) Po úspešnom namontovaní Vám predložíme markízový preberací protokol, v ktorom sa spíše stav montáže (najčastejšie ,,bez závad").
8) Ak je markíza a jej montáž ,,bez závad" z pohľadu oboch zmluvných strán, tak sa odovzdá záručný list.
9) Technik Vás oboznámi s používaním a údržbou markízy a doplatíte zvyšných 50% ceny za markízu v hotovosti.
10) Následne je markíza pripravená k dlhodobému používaniu.

*** Ak by Vás naša cenová ponuka neuspokojila, kontaktujte nás. Ak by bol problém v cene, stačí zaslať konkurenčnú cenovú ponuku emailom a my ju rozanalizujeme. Zľava na cenovej ponuke nemusí byť konečná. DOHODNEME SA!

 

.

Thumbnail

.

Thumbnail

.

Thumbnail